Privacy Statement

De Klootschietvereniging kan de volgende soorten persoonlijke informatie verzamelen en gebruiken:

- informatie die u ons verstrekt met het oog op het verwerken van een zakelijke transactie 

- informatie die u ons verstrekt via contactformulieren of externe downloads zoals  naam, e-mailadres, telefoonnummer, postadres en bedrijf om informatie services op te vragen.

Andere websites

Onze website bevat links naar andere websites. Ons privacybeleid is alleen van toepassing op de klootschietvereniging website. Dus wanneer u deze link naar een andere websites gebruikt, dient ook hun privacybeleid te raadplegen als u volledig op de hoogte wilt zijn van hun privacybeleid.

Cookies

Wanneer u de Klootschietvereniging website bezoekt, wordt er een klein bestand op de harde schijf van uw computer geplaatst. Deze zogenoemde Cookies maken de website van de Klootschietvereniging nuttiger, door informatie over uw voorkeuren op te slaan.  De meeste webbrowsers accepteren cookies automatisch, maar als u dat niet wilt kunt u dat in uw browser instellen

Veiligheid

Alle persoonlijke informatie die u ons verstrekt, blijft veilig en vertrouwelijk. De Klootschietvereniging zal uw informatie niet delen met andere bedrijven.

Updates voor dit beleid

De klootschietvereniging kan dit privacybeleid bijwerken door een nieuwe versie op deze website te plaatsen.